Авторизація на сайті

лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Добавлено останнім:

Зв'язок з нами:

  • +380932555699
  • +380683358974 Оля
  • olyaguley@i.ua | olya@zai4atka.com
  • olya.gulej
  • Львівська обл. Жидачівський р-н. м. Ходорів 81750
» БЛАГОДАРНОСТЬ.

БЛАГОДАРНОСТЬ.

Maia Altukhova 11-11-2018, 18:45 148 ---
0

Хочется сказать много добрых слов самой Ольге - за советы, за внимание, за терпение. Ну, и в целом, питомник замечательный! Наконец то я купила то, что хотела -замечательных крольчат!
Хотелось бы порекомендовать данный питомник тем, кто хотел бы обзавестись маленьким другом, которого можно не только любить, но и гордиться им, поскольку зайки породистые, красивые и самое главное здоровые. Плюс, немаловажный факт, всегда можно посоветоваться и получить нужную, полезную и правильную информацию и по уходу, и по здоровью. Спасибо им!!!

Похожі новини


Коментарі (2)

avatar
0
#1 Ольга
 Пані Ольга дуже вдячна Вам моя родина за чудового пухнастика що радує не тільки очі і душу як самим маленьким так і дорослим, придбали ми онгорку у жовтні, дай бог Вам здоровя щоб ще довго могли своїм трудом приносити людям години радості,-!

avatar
0
#2 Користувач offline Катерина
     Рік тому, я знайшла у "Зайчатках" свого олюбленого заю - Тошика! Це був маленький висловухий баранчик з голанською міткою! Замовила онлайн з міста Луцьк. Доставили мені його одразу на наступний день після оформлення замовлення!!! 
     Сьогодні - у мене дома живе справжній антидипресант та друг!!! Ви навіть не уявляєте - яка це пухнаста, віддана зая) живе не в клітці, а бігає по квартирі, привчився до лоточка одразу, знає порядок, спить під ліжком, грає у футбола та в доганялки, любить коли чухають. Все розуміє, кролики до речі, досить розумні. 
    Окремо хочу подякувати пані Олі - за весь цей час це мій перший порадник по всіх питаннях. Пані Оля ми ростемо у Вас на очах....Дуже дякую за вашу працю! Бажаю Вам здоров'я та удачі у Вашій веселій і важкій праці!!! Ми з Вами на зв'язку!!! 
                         З повагою, Катерина та Тошик!!!

Додати відгук